Willa Piękny Widok

Organizacja imprez okolicznościowych

Piękny Widok to kameralne miejsce z duszą i niepowtarzalnym klimatem, które dostosowane jest do wielu potrzeb naszych gości. Oprócz ekskluzywnych pokoi i wyśmienitego jedzenia Willa otoczona jest pięknym parkiem z sadem, w którym organizujemy imprezy okolicznościowe (chrzciny, stypy), śluby plenerowe, sesje zdjęciowe oraz komunie w Elblągu. Każde ważne wydarzenie warte jest upamiętnienia, a dzięki ekskluzywnym wnętrzom, zabytkowej architekturze i atrakcyjnej lokalizacji obiektu, wspólnie spędzone chwile w gronie najbliższych staną się wyjątkowe.

Willa Piękny Widok to również idealne miejsce do zorganizowania warsztatów lub szkoleń. W naszej ofercie znajdują się sale wyposażone w urządzenia elektroniczne oraz podłączenia multimedialne, dzięki którym z powodzeniem przeprowadzone zostanie każde firmowe spotkanie. Żadne biznesowe rozmowy nie mogłyby się zakończyć sukcesem również bez pysznych przekąsek. W ofercie obiektu znajdą więc Państwo catering przygotowywany przez najlepszych szefów kuchni w willowej restauracji.

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt bezpośrednio z Managerem Willi pod numerem telefonu +48 785 775 800, który udzieli Państwu wszelkich niezbędnych informacji oraz pomoże i doradzi w organizacji uroczystości.

Recepcja + 48 785 775 815
Restauracja + 48 785 775 825
Manager + 48 785 775 800

Adres:
Willa Piękny Widok
82-300 Elbląg
ul. Bema 53 (wjazd od ul. Piechoty)