Willa Piękny Widok

Stypa w Elblągu

Śmierć bliskiej osoby, a także organizacja ostatniego pożegnania i poczęstunku po pogrzebie, to wydarzenia trudne i bolesne. Wychodzimy naprzeciw potrzebom osób w żałobie, zapewniając kompleksową organizację stypy w Elblągu.

Stypa w Elblągu Villa Piękny Widok

Oferta restauracji w Elblągu jest bardzo szeroka, jednak nie każde miejsce nadaje się na tego typu uroczystość. W Willi Piękny Widok znajdziesz na szczęście wszystko, czego potrzebujesz w tym niełatwym dniu. 

Proponujemy kameralną atmosferę, salę na stypę adekwatną do potrzeb gości, nienaganną obsługę i znakomitą kuchnię. Do tego przepiękne otoczenie kojące dla emocji. 

Stypa Elbląg

Stypa w Elblągu w centrum miasta również może przebiegać w spokojnej atmosferze, w otoczeniu natury. Nasz park i sad to znakomite miejsce na organizację uroczystości plenerowej. Być może właśnie to będzie dla Ciebie dobre rozwiązanie?

Wolisz spotkanie we wnętrzu? Nie ma problemu! Interesuje Cię wynajem sali na stypę? Do dyspozycji mamy:

  • największą salę na stypę (do 60 osób),
  • salę kameralną (do 34 osób),
  • salę kominkową (do 25 osób),
  • salę konferencyjną (do 30 osób), 
  • salę barową do 20 osób.

Każda z nich jest wygodna i dopasowana do potrzeb wymagających gości. Jeśli więc zastanawiasz się, gdzie zorganizować stypę w Elblągu, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś.

Restauracja w Elblągu na stypę

Restauracja w Elblągu na stypę musi być miejscem kameralnym, w którym zatrudnieni są taktowni i profesjonalni pracownicy. Nasza załoga zachwyciła swoją fachowością wielu stałych gości. Już teraz dołącz do nich.

[dane kontaktowe]

Willa Piękny Widok to idealne miejsce na stypę w Elblągu, w którym odpoczniesz chwilę od trudów ostatnich wydarzeń i oddasz się wspomnieniom lub rozmowom z bliskimi.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej Willi — unikalnego miejsca na mapie lokali na stypę w Elblągu.

Stypa w Elblągu Villa Piękny Widok

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt bezpośrednio z Managerem Willi pod numerem telefonu +48 785 775 800, który udzieli Państwu wszelkich niezbędnych informacji oraz pomoże i doradzi w organizacji uroczystości.

Recepcja + 48 785 775 815
Restauracja + 48 785 775 825
Manager + 48 785 775 800

Adres:
Willa Piękny Widok
82-300 Elbląg
ul. Bema 53 (wjazd od ul. Piechoty)