Willa Piękny Widok

Chrzciny w Elblągu

Chrzest dziecka to ważna data dla całej rodziny. Idealnie byłoby uczcić to wydarzenie uroczystością w komfortowym miejscu. W Willi Piękny Widok organizujemy niepowtarzalne chrzciny w Elblągu, do których Ty i Twoi najbliżsi będziecie niejednokrotnie wracać myślami. 

restauracja Elbląg - Villa Piękny Widok

Gdzie chrzciny Elbląg?

Wiele osób zastanawia się, gdzie chrzciny w Elblągu będą najlepszym wyborem. Jakie miejsce podkreśli wyjątkowość chwili? Dlaczego to właśnie Willa Piękny Widok ma oczarować Ciebie i Twoją rodzinę?

Organizujemy najróżniejsze imprezy okolicznościowe w Elblągu. Często są to kameralne wydarzenia rodzinne, w przypadku których komfort gości jest naszym priorytetem. Proponujemy znakomitą kuchnię, profesjonalną obsługę i wyjątkową estetykę naszych XIX-wiecznych wnętrz. 

Możemy być pomocni nie tylko w sytuacji, gdy poszukujesz dobrego lokalu na chrzciny w Elblągu. Jeśli zamarzyły Ci się chrzciny plenerowe w Elblągu, to skontaktuj się z nami już teraz. Nasz ogród po prostu Cię oczaruje, jeśli tylko dasz mu szansę.

Sala na chrzciny Elbląg

Jeśli poszukujesz sali na chrzciny w Elblągu, proponujemy: 

  • największą salę na chrzciny (do 60 osób),
  • salę kameralną (do 34 osób),
  • salę kominkową (do 25 osób),
  • salę konferencyjną (do 30 osób), 
  • salę barową do 20 osób.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wnętrza odpowiadały potrzebom najbardziej wymagających gości. 

Z tarasu naszej restauracji można podziwiać piękny park z sadem. Organizujemy w nim również plenerowe chrzciny. To także wspaniałe miejsce na sesje zdjęciowe z chrzcin w Elblągu.

Chrzciny Elbląg

Zapraszamy Cię do kontaktu, jeśli zależy Ci na restauracji na chrzciny w Elblągu o wysokim standardzie. 

Willa Piękny Widok 
82-300 Elbląg, 
ul. Bema 53 (wjazd od ul. Piechoty)

Podczas osobistego kontaktu odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zastanawiasz się, ile kosztuje talerzyk na chrzciny w restauracji? A może masz już listę gości i chcesz wiedzieć, ile kosztują chrzciny w Elblągu na konkretną ilość osób? 

Nie czekaj, tylko już teraz zarezerwuj u nas termin i zapewnij sobie organizację uroczystości w wyjątkowym miejscu na znakomitym poziomie.

restauracja Elbląg - Villa Piękny Widok
restauracja Elbląg - Villa Piękny Widok
restauracja Elbląg - Villa Piękny Widok

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt bezpośrednio z Managerem Willi pod numerem telefonu +48 785 775 800, który udzieli Państwu wszelkich niezbędnych informacji oraz pomoże i doradzi w organizacji uroczystości.

Recepcja + 48 785 775 815
Restauracja + 48 785 775 825
Manager + 48 785 775 800

Adres:
Willa Piękny Widok
82-300 Elbląg
ul. Bema 53 (wjazd od ul. Piechoty)