Willa Piękny Widok

Wyjątkowa Komunia w Elblągu

Szukasz restauracji na komunię w Elblągu, która zachwyci Twoich gości i sprawi, że ten dzień będzie naprawdę wyjątkowym wspomnieniem? Jesteś w dobrym miejscu! Nasz zabytkowy, pięknie odrestaurowany obiekt w połączeniu z profesjonalną obsługą i znakomitą kuchnią to gwarancja zadowolenia.

To właśnie tu, już od lat 80. XIX wieku siedzibę miała restauracja goszcząca wielbicieli kulinariów oraz wydarzeń kulturalnych. 

Aktualnie Willa Piękny Widok to wysublimowane pokoje hotelowe i urokliwa restauracja. Z jej tarasu można delektować się widokiem na stylowy park wraz z sadem. Organizujemy w nim uroczystości plenerowe. To również wspaniałe tło dla sesji zdjęciowych, które po latach okażą się przemiłą pamiątką niepowtarzalnej komunii w Elblągu.

komunia Elbląg

Sala na komunię Elbląg

Szukasz wyjątkowej i klimatycznej sali na komunię? Elbląg jest z pewnością pełen lokali, które oferują organizację takich imprez. My jednak proponujemy coś wyjątkowego. Z nami doświadczysz niepowtarzalnej uroczystości komunijnej w niebagatelnej okolicy. 

Zapraszamy Cię, Twoją rodzinę i gości do XIXwiecznych wnętrz i wspaniałego otoczenia. Do dyspozycji naszych klientów pozostaje 5 sal na komunię w Elblągu

  • największa sala (do 60 osób),
  • sala kameralna (do 34 osób),
  • sala kominkowa (do 25 osób),
  • sala konferencyjna (do 30 osób), 
  • sala barowa do 20 osób.

W sezonie idealnie sprawdza się do organizacji imprez również nasz klimatyczny ogród

Smaki naszych dań to połączenie tradycji polskiej i żuławskiej okraszonej światowymi inspiracjami. Nasi goście często podkreślają, że czują się u nas jak w domu, który wciąż staje się piękniejszy i roztacza coraz to ciekawsze aromaty. Ten dzień na zawsze pozostanie w Waszych sercach.

Elbląg — restauracja na komunię

Na restaurację na komunię w Elblągu, warto wybrać nie tylko miejsce, którego jakości będziemy pewni. Niech będzie to także obiekt reprezentatywny dla naszego miasta. Niech ta wyjątkowa chwila zostanie uczczona smakiem i duszą tej wyjątkowej lokalizacji.

Chcesz wiedzieć, kiedy zamawiać salę na komunię? Interesuje Cię, ile trwa przyjęcie komunijne w restauracji? Może ciekawi Cię, jakie atrakcje na przyjęcie komunijne można zaplanować w Willi Piękny Widok? Frapuje Cię, ile kosztuje przyjęcie komunijne w restauracji w Elblągu? Zastanawiasz się nad menu komunijnym

Zapraszamy do kontaktu w celu zasięgnięcia dokładniejszych informacji:

+48 785 775 800

Odwiedź nas, a przekonasz się, że Willa Piękny Widok to nie tylko idealny lokal na imprezę okolicznościową w Elblągu, ale także filozofia tworzenia wyjątkowych chwil. 

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt bezpośrednio z Managerem Willi pod numerem telefonu +48 785 775 800, który udzieli Państwu wszelkich niezbędnych informacji oraz pomoże i doradzi w organizacji uroczystości.

Recepcja + 48 785 775 815
Restauracja + 48 785 775 825
Manager + 48 785 775 800

Adres:
Willa Piękny Widok
82-300 Elbląg
ul. Bema 53 (wjazd od ul. Piechoty)