Willa Piękny Widok

Wesele w Elblągu

Stypa w Elblągu Villa Piękny Widok

Dzień ślubu jest dla wielu osób jednym z najważniejszych dni życia. Z uroczystością weselną zwykle łączy się wiele nadziei. Wszystko powinno przebiegać idealnie, aby niezapomniane chwile pozostały w naszej pamięci do końca życia. Dlatego, kiedy ktoś powierza nam organizację wesela w Elblągu, robimy wszystko, aby nasi goście czuli, że nie mogli wybrać lepiej. 

Elbląg to średniej wielkości miasto położone na obszarze niebywale urokliwej Wysoczyzny Elbląskiej. W naszej <strong>Willi Piękny Widok</strong> poczujesz się jak w bajce. Nasze wnętrza i klimatyczne otoczenie sprawiają, że goście przenoszą się do innej rzeczywistości. Nic dziwnego. Historia tego miejsca sięga XIX wieku.

Sale weselne Elbląg i okolica

Jeśli to czytasz, z pewnością interesuje Cię weselna sala. Elbląg ma ich z pewnością sporo. Dlaczego warto rozważyć naszą ofertę w pierwszej kolejności? Estetyka naszych wnętrz oraz parku jest bez wątpienia unikalna. Docenią to miłośnicy architektonicznych perełek. 

Nieskromnie musimy również przyznać, że standard obsługi zachwyca gości, którzy powracają do nas w celu zlecenia organizacji kolejnych uroczystości. To dla nas najlepszy komplement.


Chcesz wiedzieć, jaka sala weselna w Elblągu będzie dla Ciebie optymalnym wyborem? Proponujemy następujące sale do wynajęcia: 

  • największa sala weselna (do 60 osób),
  • sala kameralna (do 34 osób),
  • sala kominkowa (do 25 osób),
  • sala konferencyjna (do 30 osób), 
  • sala barowa do 20 osób.

Nasze sale do wynajęcia Elbląg wzbogacają w ekskluzywną ofertę dla wymagających klientów. Jeśli poszukujesz czegoś więcej, zwróć się do nas, a nie pożałujesz. 

Wesele w Elblągu Villa Piękny Widok
Wesele w Elblągu Villa Piękny Widok

Ślub w plenerze Elbląg

Marzy Ci się ślub w plenerze w Elblągu? Uszczęśliwiliśmy już niejedną parę przepiękną uroczystością w naszym ogrodzie. Zieleń i promienie słońca to najpiękniejsza dekoracja, jaką mogą sobie wymarzyć zakochani w tym wyjątkowym dniu. 

Zastanawiasz się, ile kosztuje ślub w plenerze? A może chcesz zorganizować pod gołym niebem obiad weselny? Elbląg ma dla Ciebie idealne miejsce! Jest nim historyczna Willa Piękny Widok.

Wesele Elbląg

Rozważasz organizację eleganckiego i niezapomnianego wesela w Elblągu? Zapraszamy do kontaktu jak najszybciej. Wolne terminy rozchodzą się u nas jak ciepłe bułeczki. 

Manager Willi: +48 785 775 800
Willa Piękny Widok
82-300 Elbląg, 
ul. Bema 53 (wjazd od ul. Piechoty)

Już teraz skontaktuj się z naszym personelem, który odpowie na wszelkie Twoje pytania. Od naszego pracownika otrzymasz wszystkie frapujące Cię informacje. Chcesz wiedzieć, jaki jest koszt wesela? Podamy Ci cenę wesela w Elblągu po otrzymaniu wszelkich niezbędnych informacji od Ciebie. Interesuje Cię, ile kosztuje obiad weselny na 30 osób? A może planujesz większą uroczystość? Zadzwoń do nas, a dowiesz się, ile płaci się za osobę na weselu w naszej Willi. 

Zapraszamy!

Wesele w Elblągu Villa Piękny Widok
Wesele w Elblągu Villa Piękny Widok

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt bezpośrednio z Managerem Willi pod numerem telefonu +48 785 775 800, który udzieli Państwu wszelkich niezbędnych informacji oraz pomoże i doradzi w organizacji uroczystości.

Recepcja + 48 785 775 815
Restauracja + 48 785 775 825
Manager + 48 785 775 800

Adres:
Willa Piękny Widok
82-300 Elbląg
ul. Bema 53 (wjazd od ul. Piechoty)